Ürünlerimizin kalitesi; kaliteli ürün girdisi, kaliteli işçilik ve her aşamadaki kalite kontrol ile sağlanmaktadır. Bu sebeple, bütün ürün girdileri laboratuarımızda test edilmekte, üretilen ürünler de her aşamada kalite kontrol ekibi tarafından kontrol edilmekte ve gerekli testler ise laboratuarımızda laboratuar ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bu testler; sürtmede, yıkamada ve kuru temizlemede renk haslık testleri, elyaf kompozisyon kontrolü, renk tutma testleri, kopma mukavemeti testleri, sıyrılma mukavemeti testleri, 10.000 defa açma kapama testleri, yapışma mukavemeti testleri gibi periyodik olarak yapılan kalite kontrol süreçleridir.

Fakat, bundan daha öte, kaliteyi kurum kültürü haline getirmek için sürekli eğitimler verilmekte ve yalın üretim tekniklerinin içselleştirilmesi için oluşturulan takvimi sürdürmekteyiz.

AR-GE ekibimiz ise gerek maliyetleri düşürme yönünde, gerekse yeni ürünler geliştirme konusunda sürekli araştırmalar yapmakta ve bu konuda kuruluşumuzun modern laboratuarı, zengin kütüphanesi, danışmanlarımız, internet ve tedarikçi firmalarımız ekibimize ufuk açıcı olmaktadırlar.

Web tasarım DOST
DOST CIRTBANT © 2014 Her hakkı DOST CIRTBANT DOKUMA SAN. A.Ş.'e ve cirtbant.com'a aittir.