Kalite Politikası

Ürünlerimizin kalitesi; kaliteli ürün girdisi, kaliteli işçilik ve her aşamadaki kalite kontrol ile sağlanmaktadır. Bu sebeple, bütün ürün girdileri laboratuvarımızda test edilmekte, üretilen ürünlerde her aşamada kalite kontrol ekibi tarafından kontrol edilmekte ve gerekli testler ise laboratuvarımızda laboratuar ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bu testler; sürtmede, yıkamada ve kuru temizlemede renk haslık testleri, elyaf kompozisyon kontrolü, renk kontrol testleri, kopma mukavemeti testleri, sıyrılma mukavemeti testleri, 10.000 defa açma-kapama testleri, yapışma mukavemeti testleri gibi periyodik olarak yapılan kalite kontrol süreçleridir.

Fakat, bundan daha öte, kaliteyi kurum kültürü haline getirmek için sürekli eğitimler verilmekte ve yalın üretim tekniklerinin içselleştirilmesi için oluşturulan takvimi sürdürmekteyiz. Zengin kütüphanesi, tedarikçi firmalar ve danışmanlar ekibimize ufuk açıcı olmaktadır.

AR-GE ekibimiz ise gerek maliyetleri düşürme yönünde, gerekse yeni ürünler geliştirme konusunda sürekli araştırmalar yapmakta ve bu konuda kuruluşumuzun modern laboratuvarı, zengin kütüphanesi, danışmanlar ve tedarikçi firmalar ekibimize ufuk açıcı olmaktadırlar.
Konuşma Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?